Konkurs na realizację projektów badawczych przez SKN-y

Informacja na temat konkursu oraz wymagane dokumenty.

Na podstawie Regulaminu przyznawania środków finansowych na realizację projektów badawczych zgłoszonych przez Studenckie Koła Naukowe działające w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu od roku akademickiego 2023/2024 (załącznik do Zarządzenia nr 60/2024 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 7 maja 2024 rok), Dziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego UPWr ogłasza konkurs na realizację projektów badawczych przez SKN-y.

Wnioski wraz z niezbędną dokumentacją należy składać w dziekanacie - pokój 010 do 29 maja 2024 roku.

Niezbędne informacje oraz wymagane dokumenty dostępne są pod linkiem:

https://bip.upwr.edu.pl/akty- prawne/zarzadzenia/ zarzadzenia-rektora/2024-rok/ zarzadzenie-nr-602024-rektora- uniwersytetu-przyrodniczego- we-wroclawiu-z-dnia-7-maja- 2024-roku-62.html

Dziekan WP-T UPWr
prof. dr hab. Bogdan Stępień