Wyniki konkursu dla Studenckich Kół Naukowych

działających na Wydziale Przyrodniczo-Technologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w sprawie przyznawania środków finansowych na realizację projektów badawczych w 2024 r.

Na podstawie Regulaminu przyznawania środków finansowych na realizację projektów badawczych zgłoszonych przez Studenckie Koła Naukowe działające w UPWr, Dziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego w oparciu o ocenę formalną i merytoryczną wniosków przeprowadzoną przez Komisję konkursową, przyznał dofinansowanie na realizację projektów badawczych następującym Studenckim Kołom Naukowym:

SKN Bioenergia – temat: Określenie sprawności ogniwa paliwowego typu PEM w zależności od ciśnienia podawanego wodoru
Opiekun koła: dr hab. Przemysław Bukowski, prof. uczelni

SKN Genetyków i Hodowców Roślin – temat: Porównanie profilu związków chemicznych w kulturze in vitro z roślinami uprawianymi w warunkach in vivo
Opiekun koła: dr Kamil Kostyn